Ayın Ürünü – Kidorable Set

Kidorable’in yağmurluk, çizme, çanta ve şemsiye’den oluşan bu seti inanılmaz şık ve cezbedici. Üstelik onlarca çeşidi mevcut. Özellikle kız çocukları için çılgın modeller var. Hollywood yıldızlarının çocuklarını bile sarmış bu çılgın moda. Hele ki annesiyle taban tabana zıt kokoş Suri Cruise her modelinden edinmiş sanırım. Bol yağmurlu geçen bu seneye uygun düşüyor tam da bu setler. Hele ki Selim gibi su birikintilerine çıldıran bir çocuğunuz varsa ideal oluyor. Selim dinozor vurgunu olduğu için ona dinozorlusundan aldım ve müthiş bir sürpriz oldu ona. Yağmurlu günleri iple çekiyor şimdilerde.

Advertisements

6 responses to “Ayın Ürünü – Kidorable Set

  1. Ne güzel şeyler bunlar…

  2. Ne güzel şeyler bunlar…

  3. Annelilim, pek güzeller de dediğim gibi erkekler için olanlar pek sıkıcı bana kalırsa, kızlar için olanlar çıldırtıcı.. Aslı için şöyle bir mermaid fena olmaz hani (sanırsın ben satıyorum:)) sevgiler.

  4. Annelilim, pek güzeller de dediğim gibi erkekler için olanlar pek sıkıcı bana kalırsa, kızlar için olanlar çıldırtıcı.. Aslı için şöyle bir mermaid fena olmaz hani (sanırsın ben satıyorum:)) sevgiler.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s