Ayın Kitabı – Ateş Böceği ile El Feneri

Bu hafta yüklü bir kitap siparişi verdim. Bu kez Tübitak Yayınları tadında bir başka seri çıktı karşıma. Odtü Yayıncılık’tan Ödüllü Çocuk Kitapları Serisi. Son dönemlerdeki en iyi keşfim oldu bu. İçim içe sığmıyor doğrusu. Birbirinden güzel, çok kaliteli, çok sevimli, sıradışı hikayeleri, güzel davranış odaklı ve üstelik çok da ucuz.

Ateş Böceği ile El Feneri: Ana sınıfı çocuklarına hitap ediyor. Arka kapak tanıtımında ise şunlar yazıyor; Ateş böceği geceleyin ormanın karanlığında pırıl pırıl parlıyordu. Onun ışığında salyangoz kitap okuyor, örümcek örgü örüyor, kelebek ise resim yapıyordu.
 

SİTE

Advertisements

4 responses to “Ayın Kitabı – Ateş Böceği ile El Feneri

  1. Bu seti ben de aldım. Ne zamandır yazmak istiyorum hakkında yazamadım bir türlü. Çizimler tam sanat eseri kıvamında ama oğlum çok sevmedi nedense. Sevgiler…

  2. Bu seti ben de aldım. Ne zamandır yazmak istiyorum hakkında yazamadım bir türlü. Çizimler tam sanat eseri kıvamında ama oğlum çok sevmedi nedense. Sevgiler…

  3. Çok güzeller. Bir kaç gündür okuyoruz sırayla oğlumla, bildiğimiz kitaplar gibi değiller. Hikayeleri çok sıra dışı. Ben de tamamlayınca yazmak istiyorum bu kitaplar hakkında.
    Sevgiler.

  4. Çok güzeller. Bir kaç gündür okuyoruz sırayla oğlumla, bildiğimiz kitaplar gibi değiller. Hikayeleri çok sıra dışı. Ben de tamamlayınca yazmak istiyorum bu kitaplar hakkında.
    Sevgiler.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s